بایگانی نوشته‌ها


پلاک سریال های مخفی در خودرو پراید

پلاک سریال های مخفی در خودرو پراید

در ادامه ی ویدئوهای تائید اصالت اتاق خودروهای پراید از سال ۱۳۹۵ به پایین علاوه بر شماره حک شدنی لیزری و پلاکت سریال در سینی پشت موتور و شماره سال ساخت اتاق در سینی پشت چراغ عقب، همانطور که در تصویر مشاهده میکنید.

خودرو های شاسی بلند یا suv

خودرو های شاسی بلند یا suv

خودروی شاسی‌بلند یا اس‌یووی (به انگلیسی: sport utility vehicle یا به‌طور مخفف SUV) به گونه‌ای از خودروها می‌گویند که برای کاربرد بیابانی و پیمودن مسیرهای ناهموار طراحی شده‌اند. این خودروها بطورمعمول دو دیفرانسیل هستند و فاصلهٔ محور آنها تا سطح زمین بیشتر از خودروهای عادی است.

ضرب خوردگی عقب تیگو7

ضرب خوردگی عقب تیگو7

دوستان توجه داشته باشید که در ضرب خوردگی های خودرو مخصوصا جلو و عقب اگر روی بدنه آثار خوردگی مشاهده می کنید. حتما قسمتهای داخلی و مخصوصا سرشاسی ها،سینی ها،کف صندوق، پایه ها و... را دقیق بررسی کنید زیرا خوردگی بدنه میتواند نشانه ای از ضرب خوردگی داخلی باشد.

موم غیر فابریک کاپوت X60

موم غیر فابریک کاپوت X60

در این ویدیو خودروی لیفان را مشاهده میکنید که از جلو ضرب خوردگی دارد و در قسمت آسیب دیده موم کاپوت بصورت کاملا مبتدی و غیر استاندارد اعمال شده که ظاهری نامناسب به خود گرفته است. همچنین سینی جلوی این خودرو آسیب دیده و صافکاری و رنگ آمیزی شده است.

ضرب خوردگی عقب خودروی پارس

ضرب خوردگی عقب خودروی پارس

در این کلیپ خودروی پارس مدل98 در حد صفر را مشاهده میکنید. این خودرو بعنوان خودروی کم کار و در حد خشک و بعنوان سالم و بدون خوردگی فروخته شده بود ولی همانطور که در فیلم مشخص هست از عقب ضرب خوردگی دارد.

بررسی ضرب خوردگی سینی وشاسی خودروی رانا

بررسی ضرب خوردگی سینی وشاسی خودروی رانا

در این ویدئو ضرب خوردگی سینی و شاسی خودروی رانا را مشاهده میکنید️ در اولین گام از بررسی خودرو همیشه شماره اتاق خودرو چک می‌شود️. در خودروهایی که شماره سریال اتاق برروی سینی سرکمک خودرو حک شده است و همان سینی شاسی ضرب خوردگی دارد می‌توان با بررسی شماره سریال اتاق به تعویض و یا عدم تعویض سینی شاسی هم پی ببریم.

تائید اصالت اتاق خودرو 206

تائید اصالت اتاق خودرو 206

شماره حک شدنی برروی سرکمک این خودرو که در مدلهای پایین تر مشاهده می‌کردید دیگر وجود ندارد و برداشته شده است. خاطر نشان میکنم که نه تنها خودروی 206 بلکه در اکثر خودروهای داخلی مدل 96 به بالا شماره حک شدنی در قسمت جلوی خودرو برداشته شده و در زیر صندلی جلو سمت راست حک شده است.

حباب سطح رنگ چیست و چرا به وجود می آید؟

حباب سطح رنگ چیست و چرا به وجود می آید؟

همانطور که در فیلم هم مشاهده می‌کنید سطح رنگ این خودرو پوشیده شده از یکسری حباب های خیلی ریز که در نگاه اول خیلی شبیه به رنگ شدگی در این نواحی هستند. ولی با کمی دقت متوجه می‌شوید که رنگ خودرو در این قسمتها در اکثر مواقع کاملا فابریک است و براثر تابش زیاد نورخورشید ایجاد می شود.

ضرب خوردگی شدید خودرو MVM

ضرب خوردگی شدید خودرو MVM

در این کلیپ ضرب خوردگی خودروی ام وی ام رو مشاهده میکنید از این جهت گفتیم ضرب خوردگی شدید چون شاسی های این خودرو نسبت به خودروهای داخلی نسبت به ضربه از استحکام و مقاومت بیشتری برخوردار هستند و به این راحتی ها اسیب نمیبینند.

درباره‌ی ما
در این مرکز کارشناسی بصورت کاملا تضمینی انجام می شود و در صورت خطا ۱۰۰ درصد خسارت به مشتری پرداخت می شود...
بیش‌تر بخوانید
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...