درباره ما

عباس عربی آبکوه مدیریت تشخیص رنگ عرب  دارای ۱۵ سال سابقه کار در زمینه رنگ امیزی انواع خودروهای روز دنیا با استفاده از جدیدترین ابزار ودستگاه ها وشناخت کامل در زمینه  ترکیبات و انواع واقسام رنگهای روز دنیا وهمچنین ارزیاب ومشاور در زمینه خریدوفروش انواع خودرو و ۵ سال سابقه کار در شرکت هیوندا بعنوان سرپرست خط رنگ و تنها دارنده ی کوره رنگ فابریک خودرو در استان خراسان و ۱۳ سال سابقه در زمینه تشخیص و کارشناسی رنگ انواع اتومبیلهای وارداتی وشرکتی با بیش از ۵ هزار فقره کارشناسی خودرو در سال همچنین آموزش وپرورش تعداد زیادی هنر جو در زمینه تشخیص رنگ خودرو وهدایت ایشان برای راه اندازی کسب و کار و پشتیبانی...

در حدود یکی دو دهه ی گذشته با توجه به رشد جمعیت وتقاضای بسیار زیاد مشتریان برای خرید خودرو همچنین تولید روز افزون خودرو در کشور و بالا رفتن حجم معاملات خودرو برای جلوگیری از سوء استفاده وکلاهبرداری افراد سودجو در معاملات خودرو کم کم مراکز تشخیص رنگ و کارشناسی خودرو پدید آمد.

در سالهای اولیه تعداد این مراکز و متخصصینی که در این زمینه فعالیت می کردند بسیار کم بودند از این رو مرکز تشخیص رنگ خودرو عرب با مدیریت آقای عباس عربی آبکوه با توجه به نیاز بازار بصورت حرفه ای وارد این عرصه شد. این مرکز بین سالهای ۸۹تا۹۳ با نام تهران خودرو فعالیت خودرا در مشهد بصورت رسمی اغاز کرد که نام تهران خودرو برگرفته از فعالیت این مرکز تشخیص رنگ در تهران واستان البرز بوده وبعد از گذشت چند سال نام تهران خودرو تغییر کرده وبنام مدیریت این مرکز یعنی اقای عباس عربی آبکوه با نام و برند تشخیص رنگ خودرو عرب فعالیت خودرا ادامه میدهد.

در این مدت ۱۳ سال فعالیت در مشهد با وجود رقبا ومراکز تشخیص رنگ بسیاری که در مشهد فعالیت میکنند در نظر سنجی مشتریان همیشه یکی از بهترین مراکز تشخیص رنگ خودرو در مشهد بوده است و در سطح کشور نیز شناخته شده است.

چنانکه مشتریان بسیاری از شهرهای دور ونزدیک برای انجام کارشناسی خودروهایشان به این مرکز مراجعه میکنند.
همچنین این مرکزتشخیص رنگ در سالهای فعالیت خود هنرجویان بسیاری را تعلیم داده وبه بازار کار معرفی کرده که انها نیز در حال حاضر بصورت حرفه ای در این زمینه مشغول به کار میباشند.

در این مرکز کارشناسی بصورت کاملا تضمینی انجام میشود ودر صورت خطا ۱۰۰درصد خسارت به مشتری پرداخت میشود هرچند که کارشناسی در این مرکز بصورت کاملا حرفه ای وبا استفاده از دستگاه های روز دنیا انجام میشود ودرصد خطا میتوان گفت که صفر است.

{ تماس با ما }