بایگانی نوشته‌ها


محافظت از خودرو در برابر زنگ زدگی

محافظت از خودرو در برابر زنگ زدگی

بکر و براق نگه داشتن بدنه خودروی خود در طول عمر آن نه تنها نشان دهنده مراقبت شماست، بلکه باعث افتخار خودروی شما می شود. با این حال، خودروهای ما از فلز ساخته شده‌اند و یکی از فرآیندهایی که بر ظاهر خودروی ما تأثیر می‌گذارد زنگ زدگی است. در این مقاله تیم مسترتشخیص برای شما مراحل مختلف زنگ زدی را توضیح داده است.

انواع مختلف خراش خودرو

انواع مختلف خراش خودرو

خراش روی سطح ماشین یک درد چشم واقعی است، اما اجتناب ناپذیر است. تقریباً هر چیزی می تواند باعث ایجاد خراش شود: گرد و غبار، برگ ها و حتی شستشو اگر به درستی انجام نشود.مجموعه مسترتشخیص در این مقاله شما را با انواع خراش های خودرو آشنا خواهد کرد.

وزارت کشور ۲ هزار دستگاه خودرو وارد می‌کند

وزارت کشور ۲ هزار دستگاه خودرو وارد می‌کند

مدیرکل دفتر مقررات صادرات و واردات وزارت صنعت، معدن و تجارت در نامه‌ای به مدیرکل واردات گمرک، واردات و ترخیص دو هزار دستگاه خودروی سواری با اولویت برقی و هیبریدی توسط وزارت کشور را جهت اجرا به گمرکات کشور ابلاغ کرد.

قیمت خودرو شنبه 21 بهمن اعلام شد

قیمت خودرو شنبه 21 بهمن اعلام شد

قیمت خودرو، امروز، شنبه، 21 بهمن ۱۴۰۲، روز نسبتا آرامی را سپری می‌کند. به جز X22 که افت قیمت را تجربه کرد، فقط چهار محصول دیگر با روند صعودی، تغییر قیمت داشته‌اند. در این میان کوییک S دنده‌ای با رشد حدود دو درصدی، در آستانه ورود به کانال ۴۰۰ میلیون تومان قرار دارد.

درباره‌ی ما
در این مرکز کارشناسی بصورت کاملا تضمینی انجام می شود و در صورت خطا ۱۰۰ درصد خسارت به مشتری پرداخت می شود...
بیش‌تر بخوانید
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...