مجموعه کارشناسی خودروی مستر تشخیص به یکی از سوالات رایج در بحث تایید اصالت خودروی تالیسمان پاسخ داده و محل حک شدن شماره شاسی یا همان کد vin ابن خودرو را عنوان کرده است.

به علت پرسش های مداوم در خصوص محل حک شدن شماره شاسی خودروی تالیسمان بر آن شدیم تا ویدئویی در این رابطه تهیه و منتشر کنیم تا تمامی کارشناسان و علاقه مندان بتوانند از این مقاله بهره مند شوند.

در اکثر خودروها شماره شاسی در قسمت جلو و محفظه موتور یا سینی جا سریالی و یا در زیر صندلی های خودرو حک شده است اما شرکت رنو تا حدودی این ساختار را بهم ریخته و شماره های شاسی خودروهای تولیدی اش را در قسمت های دیگر اتاق حک می‌کند که این موضوع باعث سردرگمی افراد می‌گردد.

مشاهده فیلم آموزشی بررسی شماره شاسی تالیسمان

بنابر توضیحات مستر تشخیص کارشناس رسمی خودرو شماره شاسی یا همان کد vin خودروی تالیسمان بر روی پایه جلو سمت راست خودرو حک شده است.

همچنین بخوانید: نحوه حک شدن شماره شاسی در کارخانه

البته در این خودرو علاوه بر این شماره یک برچسب سریال در قسمت لایدرب چپ نصب شده و قطعا یک شماره هم در زیر موکت های کف اتاق باید باشد زیرا معمولا در شرکت های خودروسازی یک شماره حک شده را در معرض دید عموم و برای تایید اصالت می‌گذارند و یک شماره مخفی هم برای زمان هایی که به اصالت اتاق مشکوک شدند که بتوانند این دو شماره را با یکدیگر تطبیق بدهند.

آموزش های بیشتر در صفحه اینستاگرام مستر تشخیص و آپارات