مسترتشخیص- در کنار چند محصول جدید، شرکت سوبارو قصد دارد دو کانسپت از سری Boost Gear را نیز در نمایشگاه خودرو توکیو به معرض نمایش بگذارد.

سوبارو کراس‌­ترک Boost Gear

سوبارو کراس‌­ترک Boost Gear به تایرهای آفرود ساخت یوکوهاما، افزایش ارتفاع، رکاب جانبی، برچسب روی کاپوت، قطعه الحاقی بالای جلوپنجره، چراغ‌های LED اضافه در کنار مه‌­شکن‌ها، جزئیات نقره‌­ای روی گلگیرها، قطعات پلاستیکی محافظ و ریل سقفی با چراغ LED نواری مجهز شده است.

نمای جدید این خودروی قدبلند با رینگ‌های مشکی مات با جزئیات و گل پخش‌­کن به رنگ آبی، تکمیل می‌­شود.

شرکت سوبارو درباره مشخصات فنی کراس‌­ترک Boost Gear سکوت کرده است، بنابراین معلوم نیست که پیشرانه e-Boxer هیبرید در زیر کاپوت آن قرار دارد یا خیر.

سوبارو رکس Boost Gear

تغییرات سوبارو رکس Boost Gear به مراتب خفیف­‌تر است، که البته با توجه به هویت این کراس‌­اور کوچک شهری، قابل درک به نظر می­‌رسد.

سوبارو رکس به رینگ‌های مشکی با تایرهای Geolander ساخت یوکوهاما، زیرسپری و رکاب جانبی نقره‌­ای روشن، رنگ خاکستری مات بدنه، سقف مشکی و جزئیات آبی رنگ همچون گل‌ ­پخش‌کن، مجهز شده است.

سوبارو رکس در حالت استاندارد به پیشرانه 1.2 لیتری تنفس طبیعی مجهز شده است، که 80 اسب‌­بخار قدرت را از طریق گیربکس CVT با هفت دنده مصنوعی، به محور جلو ارسال می‌­کند. احتمال دارد که نسخه Boost Gear به پیشرانه یک لیتری توربوشارژ و سامانه 4WD مجهز باشد که در تویوتا رایز هم موجود است.

منبع: باما