انتظارها به آخر دارد می رسد و سرانجام به زودی می توانیم نسخه نهایی اولین محصول شاسی بلند فراری را ببینیم.

به گزارش مستر تشخیص، پس از چندین بار آزمایش نمونه اولیه با استفاده از نمونه آزمایشی لوانته، فراری سرانجام به مرحله بعدی توسعه پورسانگ می رود.

برای اولین بار، فراری شاسی بلند را در حال حرکت می ‌بینیم که توسط این ویدیوی جاسوسی توسط در حال حرکت است.
با این حال، انتظار نداشته باشید که چیزهای زیادی از نمونه اولیه ببینید. این خودروساز ایتالیایی در پنهان کردن تک تک پانل های فراری پورسانگ کار بزرگی انجام داده است و چیزی برای دیدن ما باقی نگذاشته است. تنها این واقعیت که ظاهری شبیه به کوپه خواهد داشت، همانطور که در خط سقف شیب دار دیده می شود.

همچنین می ‌توانیم کاپوت منحنی را در جلو ببینیم که به شدت به سمت بینی فرو می ‌رود، که زیر آن کانال ‌های هوای به ظاهر بزرگ قرار گرفته است. در حالی که نمی ‌توانستیم نگاه درستی به چراغ‌ های جلو داشته باشیم، به نظر می ‌رسد فراری با توجه به عناصر روشنایی که در قسمت میانی دیده می‌شوند، جهت عمودی را در نظر دارد.

کناره ها به جز فاصله نسبتاً کم از سطح زمین برای این کراس اوور چیز زیادی نشان نمی دهند. در این مرحله، می ‌توانیم بگوییم که فراری قصد ندارد از پورسانگ یک آفرودر بسازد. قسمت عقب نیز با آن روکش سنگین چیز زیادی نشان نمی دهد، به جز لوله های دوقلو در دو سر سپر. گزینه‌های پیشرانه در این مرحله کاملاً مشخص نیستند.

گزارش ‌هایی از وجود یک V12 وجود دارد، در حالی که مشاهده یک نمونه اولیه بی‌صدا پیش از این نشان، می‌دهد که موتور هیبرید پلاگین توئین توربو V6 از 296 GTB می‌تواند استفاده شود. این پیشرانه تا 818 اسب بخار (610 کیلووات) و 546 پوند فوت (740 نیوتن متر) گشتاور تولید می کند.