مسترتشخیص- یک شرکت داخلی به زودی فروش یک کراس اوور 7 نفره جدید با پیشرانه 2 لیتری توربو و شتاب 8 ثانیه ای را آغاز خواهد کرد.

این کراس اوور جدید VGV U75 Plus نام دارد و با ظرفیت 7 سرنشین از دیگر کراس اوور های بازار تفکیک می شود و در صف رقابت با گزینه های نظیر فیدلیتی پرستیژ و تیگو8 پرو قرار می گیرد.

این کراس اوور جدید از پیشرانه 2 لیتری توربو با حداکثر توان 226 اسب بخار نیرو می گیرد و حداکثر گشتاورش به 385 نیوتون متر می رسد که در ردیف قدرتی مشابه دیگنیتی پرستیژ و تیگو8 پرومکس قرار می گیرد و از معدود گزینه های بالای 200 اسب بخاری بازار ایران به شمار می آید که حجم موتور 2 لیتری توربو آن نگرانی ها از بروز مشکل با کیفیت پایین بنزین را تا حد قابل توجهی کاهش می دهد.

این کراس اوور از برند VGV و زیر مجموعه گروه خودرویی Wechai (تولید کننده پیشرانه های دیزلی، قطعات خودرو و عضو فهرست Fortune 500 ) است.

کراس اوور U75پلاس با طول 4825 میلی‌متر در دو نسخه Luxury و Premium به بازار معرفی شده که ظاهرا فول ترین نسخه یعنی Premium قرار است توسط یک شرکت داخلی به بازار عرضه شود. انتقال قدرت به محور جلو در این کراس اوور از طریق گیربکس 8 سرعته اتوماتیک AT انجام می شود.

کراس اوور U۷۵ پلاس در بخش امکانات رفاهی و ایمنی نیز خودرویی پرآپشن است که از جمله امکانات نسخه فول آن می‌توان به فرمان برقی، رینگ های ۱۸ اینچی آلیاژی، ال ای دی هدلایت، دی لایت، سانروف پانورامیک، روف رک، تریم چرمی، فرمان چرمی، صندلی راننده برقی ۶ حالته، مانیتور و کلاستر دیجیتال، دوربین ۳۶۰ درجه، سیستم تهویه الکتریکی، سیستم ورود و استارت بدون کلید، کروز کنترل، آینه وسط الکتروکرومیک، ترمز پارک برقی، اتوهلد، سنسور پایش باد تایرها، حالت‌های رانندگی اکو و اسپرت و نرمال و برفی، سیستم کنترل کشش و پایداری، ۶ ایربگ، سیستم کمکی شروع حرکت در سربالایی، سیستم کنترل حرکت در سراشیبی و سیستم ضد واژگونی خودرو اشاره کرد. این خودرو در دو تیپ لاکچری و پریمیوم تولید شده که نسخه پریمیوم نسخه فول‌ و پرآپشن U۷۵پلاس محسوب می‌شود.

منبع: ایران جیب