دوره آموزش تشخیص تعویض انواع سینی و شاسی در خودرو

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • سرفصل های دوره: ▪️اهمیت وجود شاسی در خودرو ▪️رابطه بین شاسی و ایمنی خودرو ▪️شناخت انواع شاسی خودرو ▪️توضیح و شناخت سینی و شاسی خودرو ▪️توضیح اجزای مختلف سینی و شاسی ▪️دلایل تعویض شاسی در خودرو ▪️روش های مختلف تعویض سینی و شاسی ▪️تعویض شاسی در خودروهای شاسی جدا ▪️ترمیم یا تعویض شاسی کدام بهتر است ؟ ▪️۱۰ آیتم برای تشخیص تعویض سینی و شاسی ▪️آیا تعویض شاسی منع قانونی دارد ؟
750,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

این دوره بینظیر برای اولین بار در ایران توسط مجموعه مسترتشخیص تولید و رونمایی شده است.

این دوره بینظیر برای اولین بار در ایران توسط مجموعه مسترتشخیص تولید و رونمایی شده است.

✔️ در این دوره آموزشی تمام مراحل تشخیص تعویض انواع سینی و شاسی در خودرو بصورت صفرتاصد با تمام جزئیات و با زبان ساده توضیح داده شده به نحوی که بیننده بعد از مشاهده این دوره میتواند براحتی تعویض انواع شاسی و سینی را در خودرو تشخیص دهد.

🔹️این دوره بصورت فایل تصویری با کیفیت و به مدت بیش از ۲ ساعت آموزش به همراه فیلم های اختصاصی واقعی از تعویض انواع شاسی و سینی و همچنین عکس های مرتبط میباشد

👨💻 مدرس دوره : عباس عربی آبکوه نویسنده اولین کتاب جامع آموزش تشخیص رنگ خودرو در کشور

سرفصل های دوره

▪️اهمیت وجود شاسی در خودرو
▪️رابطه بین شاسی و ایمنی خودرو
▪️شناخت انواع شاسی خودرو
▪️توضیح و شناخت سینی و شاسی خودرو
▪️توضیح اجزای مختلف سینی و شاسی
▪️دلایل تعویض شاسی در خودرو
▪️روش های مختلف تعویض سینی و شاسی
▪️تعویض شاسی در خودروهای شاسی جدا
▪️ترمیم یا تعویض شاسی کدام بهتر است ؟
▪️۱۰ آیتم برای تشخیص تعویض سینی و شاسی
▪️آیا تعویض شاسی منع قانونی دارد ؟

دوره تعویض شاسی بدرد چه افرادی میخورد ؟

▪️افراد عادی جامعه

🔸️در وضعیت اقتصادی فعلی جامعه و تورم افسار گسیخته کالاها و قیمت بالای خودرو در ایران که هر روز بیش از پیش این گرانی احساس میشود و با توجه به اینکه در کشور ما خودرو یک کالای لوکس و سرمایه ای محسوب میشود
اهميت کارشناسی خودرو بیش از پیش احساس میشود و جامعه نیازمند یک آگاهی و آموزش در خصوص اقدامات قبل از خرید خودرو است به نحوی که دیگر شاهد سوء استفاده از ناآگاهی افراد و کلاهبرداری نباشيم.

چه بسیار افرادی که در هنگام خرید خودرو در دام شیادان و کلاهبرداران افتاده و از کم آگاهی و بی اطلاعی آنها سوء استفاده شده و خودروی تصادفی یا چپی و یا شاسی تعویض را بجای خودروی سالم به ایشان فروخته اند.

🔸️برای بسیاری از مردم، وسیله نقلیه دومین خرید گران قیمت زندگی آنها است و بسیار پیچیده است. به طور طبیعی، یک خودرو از قطعات متعددی تشکیل شده است که هر یک از آنها ممکن است نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشند که شاسی یکی از مهمترین قطعات اتاق خودرو تلقی میشود که تعویض آن نقش بسزایی در ایمنی و قیمت نهایی خودرو دارد


🔸️این روزها که قیمت خودرو سرسام آور شده است، اکثر افراد توانایی خرید خودرو صفر را از دست داده اند. و همین امر باعث شده بیشتر کسانی که به دنبال خرید خودرو هستند روی به خودروهای دست دوم بیاورند.

🔸️حتما در فرآیند خرید خودرو دست دوم متوجه میزان استرس ناشی از این دست خریدها شده اید. این که آیا خودرویی که داریم تهیه می کنیم واقعا همان طور که صاحب آن ادعا می کند بی عیب است و یا قسمت های آسیب دیده و یا تعویض شده را دارد از چشم ما پنهان میکند؟

🔹️در گام نخست پیشنهاد میشود که در هنگام خرید خودرو حتما از یک متخصص و کارشناس کمک بگیرید اما همیشه ما دسترسی به یک متخصص و کارشناس نداریم و گاها اتفاق میافتد که ما باید با تکیه بر دانسته های خودمان خودرو بخریم و در اینجاست که اهمیت دوره ها و آموزش های کارشناسی خودرو صد چندان میشود بطوریکه ما میتوانیم با یک هزینه کم و آموزش ساده از خسارت های میلیونی جلوگیری کنیم ...
.

✅️ مجموعه مستر تشخیص برای اولین بار در ایران دوره های تصویری آموزش کارشناسی خودرو را تولید و رونمایی کرده و تابحال بیش از هزاران نفر از این دوره ها و پکیج های آموزشی استفاده کردند و خداروشکر همه از کیفیت این دوره ها راضی بوده به نحوی که ما را به دیگران معرفی میکنند.


▪️افرادی که در زمینه خرید و فروش خودرو فعالیت میکنند

🔹️دوره تعویض شاسی ها به شدت بدرد افرادی میخورد که در شغل خرید و فروش خودرو فعالیت میکنند و مخصوصا افرادی که از شهرستان ها خودرو میخرند و معمولا به کارشناس دسترسی ندارند
این دوره برای ایشان از نان شب واجب تراست به نحویکه که میتواند از خسارت های میلیونی جلوگیری کند .

▪️افرادی که به کارشناسی خودرو علاقه دارند و یا در حال آموزش این شغل هستند

🔹️یکی از دلایل تولید و عرضه دوره تعویض شاسی خودرو این افراد بوده است زیرا مباحث مربوط به تعویض شاسی ها یکی از پیچیده ترین مباحث  آموزش کارشناسی خودرو محسوب میشود و هر مجموعه یا استادی قادر به توضیح این مبحث نیست در این دوره سعی شده تمام مراحل تشخیص و آیتم ها بصورت شفاف و دقیق به همراه فیلم ها و عکس های اختصاصی توضیح داده شود به نحویکه هنرجو گیج و سردرگم نشده و اصل مطلب را یاد بگیرد.

▪️کارشناسان خودرو

کارشناسان خودرو در تمامی سطوح از مبتدی تا حرفه ای میتوانند از این دوره بینظیر استفاده کنند و اطلاعات خود را بروزرسانی کنند زیرا آیتم ها و روش های توضیح داده شده در این دوره از آخرین تکنولوژی و فن آوری ها بهره برده است.

سرفصل های دوره
▪️اهمیت وجود شاسی در خودرو
▪️رابطه بین شاسی و ایمنی خودرو
▪️شناخت انواع شاسی خودرو
▪️توضیح و شناخت سینی و شاسی خودرو
▪️توضیح اجزای مختلف سینی و شاسی
▪️دلایل تعویض شاسی در خودرو
▪️روش های مختلف تعویض سینی و شاسی
▪️تعویض شاسی در خودروهای شاسی جدا
▪️ترمیم یا تعویض شاسی کدام بهتر است ؟
▪️۱۰ آیتم برای تشخیص تعویض سینی و شاسی
▪️آیا تعویض شاسی منع قانونی دارد ؟

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...