مسترتشخیص- ابرخودروساز ایتالیایی در جدیدترین پروژه خود با سازنده دوچرخه‌های پرمیوم این کشور یعنی 3T همکاری کرده است. نتیجه این همکاری دوچرخه‌ای به اسم Exploro Racemax x Huracán Sterrato است. وسیله‌نقلیه‌ای زیبا که باید برای آن 15 هزار دلار هزینه کنید.

همان‌طور که از قبل می‌دانستیم، سوپراسپرت هوراکان استراتو یک کوپه آفرود است. علیرغم برخی از شیوه‌های خاص بازاریابی، به نظر می‌رسد رانندگی در جایی که هیچ جاده‌ای وجود ندارد، کار سختی است. با این حال 3T یک دوچرخه‌ساز نوظهور است، که بیش از هر چیز روی محصولات مخصوص سنگ‌ریزه (گرانول) تمرکز دارد. این محصولات شباهت زیادی به دوچرخه‌های جاده‌ای دارند اما برای افزایش راحتی در خارج از جاده، هندلینگ آنها بسیار شبیه به هوراکان استراتو پیاده‌سازی شده است.

به وضوح می‌توان دید که Exploro Racemax x کیفیت فوق‌العاده بالایی دارد و برای افرادی که توان پرداخت آن را دارند، گزینه خوبی است. البته مدل‌های انتخابی چندان متنوع نیستند. در سایت شرکت می‌بینیم که فقط اندازه‌های 51 تا 58 سانتی‌متر ارائه شده است.

این دوچرخه دارای 12 دنده از برند Sram مدل Rival AXS 10-36t است. شیفترهای آن نیز از همین برند مدل Red AXS ساخته شده‌اند. برای ترمزهای دوچرخه فوق، دیسکی هیدرولیکی در نظر گرفته شده‌اند. تایرهای 40 میلی‌متری پیرلی Cinturato اطراف رینگ‌های کربنی مدل 40 LTD با توپی تیتانیومی قرار گرفته‌اند. زین قابل تنظیم آن از برند Fizik مدل Antares Versus EVO 00 است، که با طراحی راحتی، مخصوص پیمایش‌های طولانی است. با دقت بیشتری به آن نگاه کنید. فوم پرینت سه‌بعدی و ارگونومی ویژه‌ای را روی این قطعه می‌توانید ببینید.

نزدیک‌ترین محصول شبیه به آنچه 3T برای لامبورگینی ساخته، مدل Exploro Racemax Italia است. قیمت این مدل نیز 11 هزار و 999 دلار اعلام شده است. گفته می‌شود شرکت 3T درمجموع کمتر از 2000 دوچرخه در سال می‌سازد.

منبع: باما