اولین کتاب جامع تشخیص رنگ خودرو کشور با عنوان مستر تشخیص با حضور اصحاب رسانه و نویسنده این کتاب در مشهد رونمایی شد.

صبح امروز همزمان با ایام فرخنده دهه کرامت و میلاد با سعادت امام مهربانی‌ها آئین رونمایی از اولین کتاب جامع تشخیص رنگ خودرو کشور با عنوان مستر تشخیص در مشهد رونمایی شد.

در این مراسم که در موسسه سینمایی حجاودانه‌های پارس برگزار شد، عباس عربی آبکوه، نویسنده کتاب جامع تشخیص رنگ خودرو کشور، گفت: جمع‌ کردن محتواهای کتاب از ۳ سال قبل آغاز شد و در این مدت که مطالعات و تحقیقات را داشتیم استقبال پرشور مردم را شاهد بودیم.

وی افزود: مخاطب این کتاب عموم مردم به‌ویژه رانندگان، فروشندگان، بنگاه‌داران و کسانی که با خودورو درآمدزایی دارند هستند و فایل‌ها و محتواهای آن از طریق سایت‌های: www.mrtashkhis.com و www.mrtashkhis.ir قابل دریافت است.

نویسنده کتاب جامع تشخیص رنگ خودرو کشور در خصوص جزئیات این کتاب، بیان کرد: کتاب جامع تشخیص رنگ خودرو کشور در ۲۳۹ صفحه در قالب ۱۵ فصل اصلی، ۱۰۰ مبحث کارشناسی و ۲۰۰ نکته آموزشی توسط انتشارات سیمرغ خراسان به چاپ رسیده است و مخاطبان آن می‌توانند این کتاب را به قیمت ۱۵۰ هزار تومان خریداری کنند، چاپ اول کتاب جامع تشخیص رنگ خودرو کشور ۱۰۰ نسخه بوده و به دنبال آن هستیم که چاپ دوم این کتاب را با تعداد بیشتر و با هزینه کمتر داشته باشیم که برای تحقق این امر نیازمند جذب اسپانسر هستیم.

آقای عربی با بیان اینکه کتاب قبل از خرید کمک بزرگی به مشتریان و خریداران خودرو می‌کند تا بتوانند با اطلاعات دقیق و آگاهی کامل نسبت به خرید بی‌دغدغه خودرو اقدام کنند، خاطرنشان کرد: از جمله مشکلات مردم در زمان خرید خودرو مباحثی همچون کارشناسی رنگ، تعویض پلاک و جلوگیری از پول‌های بلوکه شده و خودروهای تحویل نشده است.

وی تاکید کرد: مردم به گواهی‌های تشخیص رنگ صرفاً اکتفا نکنند و ضمن مطالعه دقیق کتاب جامع تشخیص رنگ خودرو کشور و بهره‌گیری از نظرات کارشناسان مجرب، بهترین تصمیم را بگیرند و قبل از هرگونه اقدامی تحقیق درست را داشته باشند تا دچار مشکل نشوند.

نویسنده کتاب جامع تشخیص رنگ خودرو کشور در پایان گفت: آماده همکاری با شرکت‌های ایران‌خودرو و سایپا هستم تا خودروها با کیفیت و ایمنی بالا و بدون نقص فنی در اختیار خریداران قرار بگیرد؛ همچنین به دنبال رایزنی با وزارتخانه‌های آموزش و پرورش و علوم، تحقیقات و فناوری هستیم تا کتاب جامع تشخیص رنگ خودرو کشور در سر فصل دروس هنرستان‌ها و دانشگاه‌های فنی‌وحرفه‌ای قرار بگیرد.