به گزارش مسترتشخیص، شرایط فروش محصولات شرکت خودورسازی سایپا به مناسبت دهه فجر 1401 اعلام شد.

طرح پیش فروش سایپا از روز پنجشنبه 13 بهمن 1401 آغاز می‌شود. متقاضیان می‌توانند با مراجعه با سایت گروه خودروسازی سایپا نسبت به خرید خودرو و تکمیل وجه اقدام کنند.

بر اساس بخشنامه سایپا چهار خودرو در این طرح عرضه خواهد شد. زمان تحویل خودرو نیز در هفته چهارم ماه‌های ذکر شده خواهد بود.

آنطور که در بخشنامه جدید سایپا آمده متقاضيان می‌توانند از ساعت 9 صبح روز پنجشنبه مورخ 1401/11/13 در صورتی که دارای حساب وکالتی و موجودی به ميزان مبلغ مندرج در بخشنامه جهت خودرو درخواستی بوده و دارای شرايط ثبت نام مطابق محدوديت‌های اين بخشنامه باشند، مي توانند در این طرح ثبت‌نام کنند.

مراحل ثبت نام در طرح پیش فروش سایپا

متقاضیان شرکت در طرح پیش فروش سایپا می‌توانند با ورود به سايت فروش گروه خودروسازی سايپا پس از ثبت اطلاعات شخصی و دريافت کد کاربری و رمز عبور اخذ شده از سايت، نسبت به انتخاب خودرو و ثبت نام تا زمان تکمیل ظرفیت اقدام نمايند.

متقاضيانی امکان ثبت نام در طرح پیش فروش سایپا برای دهه فجر را خواهند داشت که تا ساعت 15 روز چهارشنبه مورخ 1401/11/12 تمام فرايندهای اعلام‌شده را تکميل کنند.

در این مرحله از طرح پیش فروش سایپا؛ ساینا s، کوییک مدل GX، کوییک R اتوماتیک و کوییک R مدلGX عرضه می‌شود. بر اساس جدول بالا، قیمت خودرو در این طرح مطابق با قیمت روز خودرو حساب حساب می‌شود.

زمان ثبت نام در طرح جوانی جمعیت

بر اساس اعلام خودروسازی سایپا، هفته آینده نیز متقاضیان شرکت در طرح جوانی جمعیت امکان ثبت نام دارند.

امکان پیش ثبت نام در طرح قانون حمايت از خانواده و جوانی جمعيت از ساعت 9 صبح روز يكشنبه 16بهمن به مدت سه روز برای متقاضيان اين طرح فراهم است.

فرايند فروش از طريق تعريف حساب وکالتی  شامل متقاضيان طرح قانون حمايت از خانواده و جوانی جمعيت نیست

منبع: تجارت‌نیوز