به گزارش مسترتشخیص، بر اساس قیمت کارخانه محصولات ایران خودرو، قیمت پژو ۲۰۷ اتوماتیک مدل MC در کارخانه ۴۱۸ میلیون تومان و در بازار آزاد ۷۴۵ میلیون تومان است که به معنای اختلاف ۳۲۷ میلیون تومانی است. همچنین اختلاف قیمت ۲۰۷ پانوراما اتوماتیک TU ۵ P در کارخانه و بازار به ۳۸۷ میلیون تومان رسیده است.

بررسی قیمت ۲۰۷ صفر در بازار آزاد نشان می‌دهد که پژو ۲۰۷ تیپ ۵ حوالی ۵۴۷ میلیون تومان خریدوفروش می‌شود. قیمت کارخانه ۲۰۷ تیپ ۵ حوالی ۳۴۸ میلیون تومان است که به معنای تفاوت ۱۹۹ میلیون تومانی است. اختلاف قیمت پژو ۲۰۷ در کارخانه و بازار برای مدل فرمان برقی نیز به ۲۹۷ میلیون تومان رسیده است.

پژو ۲۰۷ (به انگلیسی: Peugeot ۲۰۷) خودرویی است که از سال ۲۰۰۶ تا ۲۰۱۴ توسط خودروسازی فرانسوی پژو در فرانسه، اسپانیا و اسلواکی تولید می‌شد. طراحی آن موتور جلو-محور جلو بوده و طول آن در حالت طبیعی ۴٬۰۴۵ میلیمتر (۱۵۹٫۳ اینچ)، عرض آن در حالت طبیعی ۱٬۷۴۸ میلیمتر (۶۸٫۸ اینچ) و ارتفاع آن در حالت طبیعی ۱٬۴۷۲ میلیمتر (۵۸٫۰ اینچ) است. این خودرو در سال ۲۰۰۶ در نمایشگاه خودرو ژنو ارائه شد و در آوریل ۲۰۰۶ به عنوان جانشین پژو ۲۰۶ وارد تولید شد. پلتفرم این خودرو با سیتروئن سی ۳ مشترک است.

منبع : اقتصادآنلاین