به گزارش مسترتشخیص، در بازار محلی پیکاپ جک T9 در نسخه‌های بنزینی و دیزلی با گیربکس دستی و اتوماتیک عرضه شده و کرمان موتور احتمالاً نسخه بنزینی اتوماتیک این خودرو را به سبد محصولات خود اضافه می‌کند که ظاهر بسیار جذابی دارد.

مشخصات ظاهری

یکاپ جک T9 همانند مدل قبلی (JAC T8) درصورت مونتاژ توسط کرمان موتور، با نشان KMC روانه بازار می‌شود. این خودرو جثه بزرگ‌تری نسبت به KMC T8 دارد و ظاهر آن نسبت به مدل قبلی پیشرفته‌تر شده است. جلوپنجره به‌طور قابل‌توجهی بزرگ‌تر و سپر برجسته‌تر شده است. المان‌های اصلی نمای مقابل به‌وسیله یک حاشیه مشکی‌رنگ احاطه شده‌اند که از طرفین به قوس چرخ‌ها ختم می‌شود.

مشخصات فنی

این ماشین به دو نوع پیشرانه متفاوت مجهز شده است. یک نسخه در زیر کاپوت خود از موتور 4K22 میتسوبیشی با حجم ۲.۴ لیتر استفاده می‌کند که از فناوری توربوشارژ بهره‌مند بوده و قادر به تولید ۲۱۱ اسب‌بخار قدرت و ۳۲۰ نیوتن‌متر گشتاور است.

گیربکس‌های ۶ سرعته اتوماتیک زومکس و ۶ سرعته دستی برای این خودرو قابل سفارش هستند که قوای محرکه را به هر چهار چرخ وارد می‌کنند.

نسخه دیگر به موتور ۲ لیتری توربوشارژ TGDi مجهز است که ۱۹۷ اسب‌بخار قدرت و ۳۵۰ نیوتن‌متر گشتاور تولید می‌کند. گیربکس ۸ سرعته اتوماتیک ZF قوای محرکه موتور را به‌سمت هر چهار چرخ هدایت می‌کند. باید منتظر بود و دید کرمان موتور کدام پیشرانه را برای پیکاپ KMC T9 در نظر می‌گیرد.

نکته مهمی که در مورد پیکاپ جدید جک باید به آن توجه کرد، تنوع فراوان امکانات و تجهیزات ایمنی و رفاهی است. به‌علاوه، کرمان موتور نیز برای بهبود خودروی جدید نسبت به KMC T8 و همین‌طور قابلیت رقابت با مدل‌های مشابه، باید امکانات و آپشن‌های بیشتری را برای محصول آینده خود لحاظ کند.

منبع: دیجیاتو