به گزارش مسترتشخیص، در هفدهمین فراخوان اولویت‌بندی سامانه یکپارچه خودروها ویژه متقاضیان‌ عادی که در مرحله نخست فروش یکپارچه خودروها از طریق سامانه یکپارچه ثبت‌نام کرده و اسامی آن‌ها به عنوان بخش سوم اولویت پاییز ۱۴۰۲ برای دریافت خودروی تارا اتوماتیک به گروه صنعتی ایران‌خودرو اعلام و توسط این گروه صنعتی، پیامک برایشان ارسال شده است، این امکان فراهم شده که از روز شنبه (۱۴ مرداد ماه) برای واریز وجه خودروی خود، مطابق بخشنامه اقدام کنند.

این مهلت ۱۱ روز و تا پایان روز سه‌شنبه ۲۴ مرداد ماه در نظر گرفته شده است.

همزمان بر اساس پنجمین فراخوان اولویت‌بندی سامانه یکپارچه خودروها ویژه متقاضیان‌ طرح جوانی جمعیت صادره برای مادران حائز شرایط، نیز امکان واریز وجه برای خودروی تارا اتوماتیک که نوبت دریافت بخش سوم اولویت تابستان ۱۴۰۲ اخذ کرده و توسط گروه صنعتی ایران‌خودرو برایشان پیامک صادر شده، می‌توانند برای ادامه فرآیند ثبت‌نام اقدام کنند.

اولویت‌های اعلامی، مجاز به ثبت‌نام در خودروی انتخابی در سامانه یکپارچه در این دوره، هستند و تغییر خودرو امکان‌پذیر نیست.

قیمت خودروها قطعی و معادل ۴۹۰ میلیون و ۵۸۵ هزار و ۲۰۰ تومان و موعد تحویل خودروها نهایت سه ماهه در نظر گرفته شده است.

متقاضیان باید به منظور خرید محصولات ایران‌خودرو صرفاً از طریق سامانه ایران‌خودرو به نشانی esale.ikco.ir اقدام کنند و از ثبت‌نام در سایت‌های غیر معتبر و با نشانی‌های مشابه، پرهیز کنند.(ایسنا)

قیمت تارا اتوماتیک در بازار آزاد چقدر است؟

قیمت امروز (۱۴ مرداد ۱۴۰۲) تارا اتوماتیک در بازار آزاد ۷۸۰ میلیون تومان است که نسبت به روز کاری قبل اندکی کاهش داشته است.

مشخصات فنی تارا اتوماتیک

خودروی تارا اتوماتیک از پیشرانه تنفس طبیعی TU5P بهره می‌برد که یک موتور 4 سیلندر 16 سوپاپ بوده و روی خودروهایی مانند رانا پلاس‌های جدید نیز مشاهده می‌شود.

البته برخی از مولفه‌های برقی در پیشرانه این خودرو، مانند کوئل‌ها با خودروی رانا پلاس متفاوت است که باعث راندمان بهتر در آن می‌شود.

منبع: تجارت نیوز