به گزارش مسترتشخیص، طبق اعلام قبلی شرکت ایران‌خودرو، متقاضیان ثبت نام دنا پلاس، تا ۱۲ مرداد مهلت دارند تا وجه خود را واریز کنند.

ایران‌خودرو طی اطلاعیه‌ای از پیش فروش دنا پلاس توربو دستی و دنا پلاس ساده خبر داد.

قیمت ثبت نام دنا پلاس توربو مرداد 1402

قیمت پیش‌فروش دنا پلاس توربو دستی ۱۹۲ میلیون تومان است که به صورت پیش‌پرداخت باید واریز شود. همچنین مبلغ اولین پیش‌پرداخت دنا پلاس ساده نیز حوالی ۱۳۹ میلیون تومان است. قیمت نهایی در زمان تحویل محاسبه و اعلام خواهد شد تا مراحل واریز وجه ایران‌خودرو تکمیل شود. موعد تحویل ایران‌خودرو ویژه دنا نیز آذر و دی ماه سال جاری است.

مهلت ثبت نام دنا پلاس به قیمت کارخانه ایران‌خودرو

مهلت واریز وجه ایران‌خودرو ویژه دنا پلاس ساعت ۲۴ روز دوشنبه (۱۲ مرداد) به پایان خواهد رسید.

لینک سایت ثبت نام ایران‌خودرو مرداد ۱۴۰۲

تکمیل مراحل ثبت نام تنها از طریق مراجعه به سایت ثبت نام ایران‌خودرو یعنی آدرس https://esale.ikco.ir/ انجام می شود، درصورتی که متقاضیان نسبت به تکمیل وجه از طریق سایت دیگری اقدام کنند،  مسئولیتی متوجه شرکت ایران‌خودرو نخواهد بود.

ثبت نام پیش فروش ایران‌خودرو مرداد 1402 ویژه کسانی است که سال گذشته از طریق سامانه یکپارچه خودرو ثبت نام کرده بودند و اسامی آنها بـه عنوان منتخبین بخش سوم اولویت های پاییز و بخش اول اولویت‌های زمستان ۱۴۰۲ بـه این شرکت اعلام شده است.

گفتنی است برای متقاضیانی که در الویت قرار گرفته‌اند توسط شرکت ایران‌خودرو پیامک ارسال شده است تا با واریز پیش‌پرداخت در این طرح ثبت‌ نام کنند.

منبع: اقتصادآنلاین