مسترتشخیص- رنگ آمیزی دستی کاری است که می توانید به راحتی در خانه با ابزارهای اولیه و نه تمرین زیاد انجام دهید.در ادامه با ما همراه باشید.

یک سوزن و سرنگ استاندارد می تواند به عنوان یک ابزار رنگ آمیزی کار شمارا راه بندازد. از آنجایی که دارای یک پیستون است، کاربر می تواند دقیقاً مقدار رنگ مورد نیاز را در هرجا پخش کند. علاوه بر این، نوک سرنگ بمیتئاند به شما این امکان را بدهد که با دقت بیشتری رنگ آمیزی کنید.
شاید افرادی باشند که ادعا کنند بهترین ابزار برای رنگ کردن دستی، قلم نقاشی با نوک ریز Loew-Cornell است. با این حال، مشکل قلم این است که برای کار کردن به نیروی جاذبه نیاز دارد، به این معنی که برای پخش رنگ باید به طور فیزیکی به سطح خودرو ضربه بزنید اما این مورد برای دقت یا حفظ سطح ، آن هم بدون آسیب گزینه خوبی نیست.

یک سوزن و سرنگ استاندارد می تواند به عنوان یک ابزار رنگ آمیزی عمل کند. این روش توسط فردی کشف شده است که در پارکینگ خانه اش پس از یک برخورد ناگوار در پارکینگ به رنگ آمیزی جزئی نیاز داشته است و آنجا متوجه شده است که چه چیزی بهتر از سوزن سرنگ!

بنابراین، اگر قصد دارید چند کار تعمیری کوچک روی خودروی خود انجام دهید، یک سوزن و سرنگ کارشما را راه بی اندازد. ممکن است عجیب به نظر برسد، اما قطعا جواب میدهد.

حتما نظرات خود را با ما به اشتراک بذارید