به گزارش مسترتشخیص، سعید غلامی باغی با اشاره به برگزاری سه مزایده (خودروی تملیکی) منقول این سازمان در مهرماه اظهار کرد: مزایده سراسری 272 در همه استان‌ها برگزار می‌شود و متقاضیان می‌توانند از امروز 18 مهرماه از کالاها بازدید و پیشنهاد خود را ارائه کنند.

عضو هیات مدیره و معاون بهره برداری و فروش اموال منقول سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی ادامه داد: مزایده فوق العاده 580 نیز مختص همه کالاهای استان هرمزگان است و متقاضیان نیز می‌توانند 20 مهرماه از کالاها بازدید و پیشنهاد خود را ارائه کنند.

غلامی به برگزاری مزایده 581 اشاره کرد و گفت: این مزایده به صورت فوق العاده در کلیه استان‌ها برگزار می‌شود و مختص وسایل نقلیه اعم از خودروهای سواری، سنگین و ماشین‌آلات راهسازی است.

عضو هیات مدیره و معاون بهره‌برداری و فروش اموال منقول سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی خاطرنشان کرد: تعداد کل خودروهای عرضه شده در سه مزایده مهرماه 1038 است.

وی گفت: 580 دستگاه خودروی سواری و 458 دستگاه خودروی سنگین و دستگاه ماشین‌آلات راه سازی است.

غلامی تصریح کرد: اکثریت برندهای خودروهای سواری شامل هیوندا، تویوتا و بنز است.

شایان ذکر است در کلیه مزایده های این سازمان که پس از تاریخ 1402/07/03 رمزگشایی می شوند امکان تهاتر دین و طلب با صاحبان کالای متروکه وجود نداشته و کلیه برندگان مزایده ها (اعم از صاحبان کالا و سایر) مکلف به پرداخت کل مبلغ پیشنهادی و سایر وجوه قانونی مربوط می باشند.

برای رعایت عدالت در برخورداری مردم از اموال به تملک درآمده دولت در مزایده‌ها،‌ در سال جاری مزایده‌ها به شکل الکترونیکی و سراسری برگزار می‌شود تا امکان مشارکت آحاد جامعه در این مزایده‌ها فراهم شود.

منبع: تجارت نیوز