مسترتشخیص- فروش خودرو در سامانه یکپارچه خودروهای داخلی از عصر روز گذشته آغاز شده است.

در حال حاضر متقاضیان می توانند با مراجعه به سامانه یکپارچه خودرو به آدرس https://esalecar.ir/cars به بخش خودروها مراجعه کرده و ضمن انتخاب خودروساز از محصولات عرضه شده باخبر شوند.

هم اکنون فروش محصول هایماX7 ایران خودرو و لاماری ایما آرین پارس فقط در قالب طرح جوانی، ثبت سفارش فرسوده باز می باشد.

فروش لاماری ایما و هایما در سامانه یکپارچه پس از اختلال در این سامانه که قرار بود از ساعت 12 دیروز آغاز شود از ساعت 16 بازگشایی شد و تنها در عرض چند دقیقه ظرفیت فروش عادی این خودرو تکمیل شد و فعلا ثبت نام فقط روی طرح جوانی و خودروهای فرسوده ادامه دارد.

مطابق اعلام سامانه یکپارچه کرمان موتور نیز 5 محصول (جک S3، جک S5، جک J4 ، kmc J7،  KMCx5 ) خود را راهی سامانه کرده است اما هنوز امکان انتخاب آنها فراهم نشده و قرار است امروز امکان انتخاب این 5 محصول هم برای متقاضیان ایجاد شود.

البته با توجه به اینکه سامانه یکپارچه خودرو باز است مشتریان می توانند روزانه به سامانه مراجعه کرده و نسبت به ویرایش محصولات انتخابی خود اقدام کنند به شرط آنکه پولی واریز نکرده باشند.

همچنین مردم می توانند علاوه بر مراجعه به سامانه یکپارچه خودروهای داخلی به نمایندگی شرکت ها هم برای اطلاع از طرح های متنوع فروش مراجعه کنند. نمایندگی ها به سامانه خودرو دسترسی داشته و می توانند ثبت نام مردم را انجام دهند.

منبع: ایران جیب