بایگانی نوشته‌ها


اختلال در سامانه یکپارچه خودرو ادامه دارد

اختلال در سامانه یکپارچه خودرو ادامه دارد

در حالی که دو روز از آغاز ثبت‌نام خودرو در سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی می‌گذرد، اما به دلیل اختلالات سامانه، بسیاری از متقاضیان هنوز موفق به ثبت‌نام خودرو نشده‌اند.

نوبت بعدی ثبت‌ نام خودرو در پایان بهار

نوبت بعدی ثبت‌ نام خودرو در پایان بهار

سخنگوی وزارت صمت ضمن اطمینان‌دهی نسبت به اینکه تا آخرین نفرِ دارای حساب وکالتی و واجد شرایط در طرح یکپارچه خودرو فرصت برای ثبت‌نام وجود خواهد داشت و فعلا یک روز دیگر (تا ٢٩ اسفند ماه) نیز تمدید شده است، اعلام کرد که حتی برخی متقاضیان در پایان خرداد ماه ١۴٠٢ می‌توانند بار دیگر شانس خود را برای ثبت‌نام برخی خودروهای با تقاضای کمتر، امتحان کنند.

اولویت تخصیص خودروی وارداتی برای ۳۴ هزار نفر مشخص شد

اولویت تخصیص خودروی وارداتی برای ۳۴ هزار نفر مشخص شد

­مدیر طرح واردات خودروی وزارت صمت گفت: با پالایش متقاضیان دریافت خودروهای وارداتی، اولویت تخصیص خودرو به حدود ۳­مدیر طرح واردات خودروی وزارت صمت گفت: با پالایش متقاضیان دریافت خودروهای وارداتی، اولویت تخصیص خودرو به حدود ۳۴ هزار نفر مشخص و به آنان اعلام شد.۴ هزار نفر مشخص و به آنان اعلام شد.

نکات و قوانین رانندگی در جاده

نکات و قوانین رانندگی در جاده

در این مقاله شما را با قوانینی آشنا میکنیم که با رعایت آنها می‌توانید رانندگی ایمنی در جاده داشته و سفر خوبی برای خود و سایر سرنشینان رقم بزنید. آنچه اهمیت دارد، تمرکز بالا در رانندگی و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی است که بروز سوانح جاده‌ای را به حد چشمگیری کاهش می‌دهد.

درباره‌ی ما
در این مرکز کارشناسی بصورت کاملا تضمینی انجام می شود و در صورت خطا ۱۰۰ درصد خسارت به مشتری پرداخت می شود...
بیش‌تر بخوانید
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...