به گزارش مسترتشخیص، ایران خودرویی ها از جدیدترین طرح فروش خود رونمایی کردند.

ایران خودرو 22 اسفندماه و 23 اسفندماه دو طرح پیش فروش برگزار می کند. براساس اخبار منتشر شده توسط این خودروساز قرار است بازوی تجاری سازی آن دو محصول خود را در دسترس متقاضیان قرار دهد. آبی های جاده مخصوص برنامه ریزی کرده اند تا روز دوشنبه 22 اسفندماه 1401 ون وانا را در دسترس متقاضیان قرار دهد.

دیگر طرح فروش ایران خودرو دیزل به عرضه پیکاپ فوتون با گیربکس اتوماتیک مربوط می شود.

بازوی تجاری ساز ایران خودرو قصد دارد تا روز سه شنبه، 23 اسفندماه امسال این محصول جدید خود را به مشتریان عرضه کند. با توجه به اینکه 23 اسفندماه امسال مصادف با شب چهارشنبه آخر سال 1401 است بنابراین می توان گفت ایران خودرویی ها به مناسبت چهارشنبه سوری طرح فروشی را برای متقاضیان محصولات خود تدارک دیده اند.

هر دو طرح فروش یاد شده به صورت پیش فروش برگزار خواهد شد. نکته قابل توجه دیگر درباره طرح های فروش ایران خودرو دیزل این است که امکان ورود به سایت فروش ایران خودرو برای طرح های یاد شده ساعت 10 روزهای 22 اسفندماه و 23 اسفندماه امسال در نظر گرفته شده است. متقاضیان برای پیش خرید پیکاپ فوتون با گیربکس اتوماتیک و همچین ون وانا باید به سایت فروش ایران خودرو دیزل به نشانی esale.ikd.ir مراجعه کنند. البته مدیران ایران خودرو دیزل جزییات بیشتری از طرح های فروش خود منتشر نکرده اند.

دور دوم فروش پیکاپ فوتون با گیربکس اتوماتیک در شرایطی در دستورکار ایران خودرو دیزل قرار گرفته است که 20 اسفندماه امسال تحویل پیکاپ های فروخته شده در اولین دور فروش این محصول از سوی بازوی تجاری ساز ایران خودرو نهایی شد.

پیکاپ فوتون بنزینی اتوماتیک به گفته مدیران ایران خودرو عنوان پرقدرت‌ترین پیکاپ بازار را یدک می کشد. این خودرو دارای پیشرانه‌ای با فناوری بورگوارد، مجهز به توربو شارژر است که می‌تواند 240 اسب بخار و 360 نیوتن متر گشتاور تولید کند که این مشخصات باعث شده تا این محصول ایران خودرو دیزل به عنوان قدرتمندترین پیکاپ دو کابین بنزینی در بازار ایران شناخته شود.

پیکاپ فوتون علاوه بر مجهز بودن به سیستم‌های ایمنی رفاهی و هوشمند پیشرفته، مجهز به گیربکس معروف ZF اتوماتیک هشت دنده است و با طراحی داخلی بسیار زیبای خود مورد توجه قرار گرفته است. قابلیت دو دیفرانسیل 4WD و زنجیر موتور از دیگر ویژگی‌های مهم این محصول است.

منبع: تجارت‌نیوز