به گزارش مسترتشخیص، کلیه منتخبان دومین دوره سامانه یکپارچه شرکت مدیران خودرو با موعد تحویل تابستان 1402 که کد ملی آن‌ها در سامانه مذکور اعلام گردیده، به دلیل موجود بودن خودروی فونیکس FX پریمیوم می‌توانند از تاریخ 1 مرداد 1402 تا 7 مرداد، با مراجعه به یکی از نمایندگی‌های مجاز مدیران خودرو نسبت به تغییر خودرو و تکمیل فرآیند ثبت‌نام اقدام نمایند.

در طرح پیش فروش با قیمت غیرقطعی فوق تنها خودروی FX پریمیوم با رنگ‌های قابل عرضه سفید، مشکی و نوک مدادی برای فروش موجود است. همچنین وجه علی الحساب پرداختی 517 میلیون و 410 هزار تومان و سود انصرافی تاخیر آن 12 درصد درنظر گرفته شده. متقاضیان می‌توانند تا حداکثر 90 روز پس از تکمیل وجه دعوت‌نامه و تایید اعتباری، خودروی مورد نظر را دریافت کنند.
قیمت فعلی فونیکس FX پریمیوم مدیران خودرو

بر اساس اطلاعیه شماره 7 منتشر شده از سوی مدیران خودرو، نرخ اعلامی شورای رقابت برای فونیکس FX پریمیوم حدود یک میلیارد و 532 میلیون بوده که با احتساب وجوهات قانونی، قیمت کارخانه آن حدود یک میلیارد و 724 میلیون تومان خواهد بود.باید توجه داشت که در صورت ثابت ماندن قیمت کارخانه تا زمان ارسال دعوت‌نامه تکمیل وجه، متقاضیان در موعد پرداخت اول، تنها 33 درصد از کل FX پریمیوم مدیران خودرو را پرداخت می‌کنند.

این خودرو امروز 1 مرداد ماه 1402 با قیمت یک میلیارد و 860 میلیون تومان در بازار معامله می‌شود که با احتساب قیمت تمام شده کارخانه، حدود 136 میلیون تومان اختلاف قیمت کارخانه و بازار آن است.

منبع: ایران جیب