به گزارش مسترتشخیص، سامانه یکپارچه خودرو وارداتی در اطلاعیه‌ای اعلام کرده است “به اطلاع متقاضیان خودرو وارداتی که در عرضه شماره یک، خودرو چانگان CS35 plus (تیپ 2 و 3) انتخاب نموده‌اند و هنوز از طرف شرکت سایپا دعوت نامه دریافت نکرده‌اند می‌رساند، در صورت تمایل به دریافت سایر خودروها در عرضه‌های بعدی، نسبت به لغو سفارش خود طی 48 ساعت آینده (از تاریخ 1402/07/16) اقدام نمایند. در غیر این صورت، متقاضیان خودرو چانگان CS35 plus در لیست انتظار شرکت سایپا باقی خواهند ماند.”

تبصره 1- لازم به ذکر است تا زمانی که متقاضیان فعلی خودرو چانگان CS35 plus را تحویل نگرفته‌اند، عرضه جدیدی برای این خودرو صورت نخواهد گرفت.

تبصره 2- امکان تغییر اولویت از تیپ 2 به 3 برای متقاضیان محترم خودرو چانگان CS35 plus محیا می‌شود.

تبصره 3- در صورت لغو سفارش قبل، انتخاب خودروی جدید و عدم امکان تخصیص خودروی جدید با توجه به ظرفیت موجود اولویت ایشان به قوت خود باقی می‌ماند.

تبصره 4- در صورت لغو سفارش قبل، انتخاب خودروی جدید و تخصیص به ایشان در صورت عدم تکمیل وجه در زمان مقرر اولویت ایشان در سامانه حذف می‌گردد.

ضیغمی معاون وزیر صمت هفته گذشته گفته بود: سامانه خودروهای وارداتی در یکی دو روز آینده با طراحی جدید بارگذاری خواهد شد و از هفته آینده عرضه 8 مدل خودروی وارداتی آغاز می‌شود.

منبع: تسنیم