به گزارش مسترتشخیص، امروز 20 تیر 1402 بهمن موتور طی اطلاعیه‌‎ای از طرح فروش فوری 6 محصول خود مطابق با قیمت‌های جدید شورای رقابت خبر داد.

طرح فروش فوری بهمن موتور برای متقاضیان دور‌ دوم سامانه یکپارچه در نظر گرفته شده است و افرادی که در قرعه‌کشی دور‌ دوم سامانه یکپارچه اولویت تحویل هفته‌ آخر مرداد 1402 به آن‌ها تعلق گرفته است، باید برای تکمیل وجه و تنظیم قرارداد خود به سایت این خودروساز مراجعه کنند.

قیمت و شرایط خرید فیدلیتی 7 نفره

قیمت کارخانه فیدلیتی پرایم تیپ 2 که در بازار به فیدلیتی 7 نفره مشهور است، یک میلیارد و 148 میلیون و 800 هزار تومان است. این مبلغ‌ قیمت نهایی است که خریدار باید نسبت به پرداخت آن اقدام کند، چراکه در این قیمت هزینه بیمه و مالیات لحاظ شده است.

زمان تحویل فیدلیتی 7 نفره هفته آخر مرداد است و این خودرو در رنگ سفید عرضه می شود.

اختلاف قیمت بازار وکارخانه فیدلیتی 7 نفره

در حالی در طرح فروش فوری بهمن موتور قیمت فیدلیتی 7 نفره یک میلیارد و 148 میلیون تومان عنوان شده که قیمت بازار آزاد فیدلیتی یک میلیارد و 810 میلیون تومان است. به روایت دیگر قیمت نهایی فیدلیتی 7 نفره برای مصرف‌کننده‌ای که در سامانه یکپارچه نام‌نویسی کرده است و موفق به استفاده از رانت دولتی خودرو شده است با فردی که می‌خواهد این محصول را از بازار آزاد دریافت کند معادل 661 میلیون و 200 هزار تومان است.

منبع: تجارت نیوز