به گزارش مسترتشخیص، جدیدترین مزایده ایران خودرو اعلام شد. این شرکت قرار است تعدادی خودرو را به صورت اینترنتی به مزایده بگذارد.

اما چه خودروهایی شامل این مزایده هستند و شرایط ثبت نام در مزایده ایران خودرو چگونه است؟

جدیدترین مزایده ایران خودرو

شرکت خودروسازی ایران خودرو در تازه‌ترین رویدادهای مزایده‌ای خود اعلام کرده که قرار است به نمایندگی از شرکت امداد خودرو ایران تعدادی خودرو را به صورت اینترنتی بفروشد.

جدیدترین مزایده ایران خودرو، برای خودروهای تصادفی و آسیب‌دیده است و خبری از خودروهای صفر بازار نیست.

زمان برگزاری مزایده

آنطور که آگهی مزایده عمومی ایران خودرو برای خودروهای تصادفی نشان می‌دهد، این مزایده امروز پنج‌شنبه 22 تیرماه آغاز و تا روز یکشنبه 25 تیرماه ادامه دارد.

این مزایده ایران خودرو از ساعت 08:30 صبح تا ساعت 15 برگزار می‌شود.

شرایط شرکت در مزایده ایران خودرو

شرکت‌کنندگان در مزایده جدید ایران خودرو برای خودروهای تصادفی باید 10 میلیون تومان سپرده‌گذاری داشته باشند.

آنطور که ایران خودرو اعلام کرده افراد می‌توانند از طریق درگاه بانکی موجود در سامانه اینترنتی را این مبلغ را پرداخت کنند و محدودیت انتقال وجه ندارند. البته درگاه بانکی فقط امکان انتقال وجه از صاحبان اصلی حساب بانکی دارد.

برنده مزایده ایران خودرو باید ظرف مدت مشخص‌شده در سامانه و پس از اعلام نتایج، نسبت به واریز کل مبلغ خودرو اقدام کند.

در صورت انصراف، وجه به ایران خودرو می‌رسد

اما اگر فرد برنده در موعد مقرر، وجه را واریز نکند، تکلیف چیست؟ طبق شرایط مزایده در چنین شرایطی، سپرده شرکت در این مزایده (یعنی همان 10 میلیون تومان) بدون هیچ تشریفات قضایی یا اداری به نفع مزایده‌گذار وصول می‌شود.

ضمن آنکه به طور کلی پس از ثبت نام و واریز وجه مابه‌التفاوت انصراف امکان ندارد. این مزایده ایران خودرو مشمول محدودیت کد ملی نیست. اما این رویداد کجا برگزار می‌شود؟

مزایده خودروهای تصادفی ایران خودرو در جاده قدیم برگزار می‌شود. اما قبل از آن متقاضیان شرکت در مزایده باید برای ثبت نام و دریافت اسناد مزایده به وب سایت esale.ikco.ir مراجعه کنند.

منبع: تجارت نیوز