به گزارش مسترتشخیص، شرکت مدیران خودرو شرایط فروش اقساطی فونیکس را برای بهمن 1402 اعلام کرد. در این شرایط فروش، چهار محصول از برند لوکس مدیران خودرو حضور دارند. فونیکس آریزو 6 پرو اکسلنت، تیگو 7 پرو پرمیوم، فونیکس FX‌ پرمیوم و تیگو 8 پرومکس IE از جمله خودروهای عرضه شده در این شرایط فروش هستند.

شرایط فروش فونیکس مدیران خودرو در بهمن 1402، از نوع اقساطی است. مشتریان برای شرکت در این بخشنامه باید حداقل 60 درصد قیمت خودرو را در زمان ثبت نام به حساب شرکت واریز نمایند. 40 درصد باقیمانده قیمت خودرو نیز تسهیلات خرید خودرو است. مشتریان می‌توانند بخش تسهیلات را در قالب اقساط یک الی پنج ساله بازپرداخت نمایند که سود آن 23 درصد است. همچنین سود انصراف 12 درصدی برای این شرایط فروش در نظر گرفته شده است. مهلت تحویل خودرو نیز 90 روز پس از تکمیل وجه پیش پرداخت و تایید اعتباری اقساط خواهد بود.

شرایط فروش اقساطی فونیکس در بهمن 1402:تیگو 7 پرو پرمیوم محصول جدیدی است که در مقایسه با شرایط فروش گذشته فونیکس، اکنون به این بخشنامه افزوده شده است. این خودرو جایگزین تیگو 7 پرو اکسلنت در سبد محصولات مدیران خودرو شده است. نسخه پرمیوم امکانات بیشتری را نسبت به نسخه اکسلنت در خود جای داده است. امکانات جدید اضافه شده به این خودرو شامل سنسور نقطه کور، آینه الکتروکرومیک، سنسور باران، سنسور پارک ، رادار خط خوان و هشدار برخورد از عقب هستند. تغییری در بخش فنی تیگو 7 پرمیوم رخ نداده است و این خودرو همچنان از موتور 1.5 لیتری توربوشارژر به همراه گیربکس CVT بهره می‌برد.

منبع: دیجیاتو