به گزارش مسترتشخیص، سایپا با ارسال دعوت‌نامه برای متقاضیان خرید کوییک S‌ استاندارد 85گانه، قیمت جدید این خودرو را اعلام کرد. براساس دعوت‌نامه‌های ارسال‌شده، قیمت کوییک S‌ استاندارد 85گانه 294 میلیون تومان اعلام شده است. پیش‌ازاین تیپ استاندارد کوییک S حدود 288 میلیون تومان قیمت داشت. به عبارت دیگر، اکنون قیمت هاچ‌بک سایپا حدود شش میلیون تومان افزایش یافته است. این خودرو در بازار 394 میلیون تومان قیمت دارد؛ بنابراین سایپا با افزایش قیمت آن، فاصله میان نرخ بازار و کارخانه کوییک S‌ استاندارد 85گانه را به 100 میلیون تومان کاهش داده است.

جدول تغییرات قیمت کوییک S‌ استاندارد 85گانه:

فراخوان تکمیل وجه برای متقاضیان کوییک اس

سایپا علاوه بر اعلام قیمت جدید کوییک S‌ استاندارد 85گانه، دعوت‌نامه تکمیل وجه این خودرو را نیز برای متقاضیان اعلام کرد. براساس این شرایط، افرادی که مدتی قبل اقدام به پیش‌خرید کوییک S‌ استاندارد 85گانه کرده بودند، اکنون باید مابقی وجه آن را به حساب سایپا واریز کنند. این مبلغ در دعوت‌نامه‌های ارسال‌شده 129 میلیون و 120 هزار تومان اعلام شده است. مشتریان تا روز 13 بهمن‌ماه 1402 فرصت دارند نسبت به پیش‌خرید کوییک S‌ استاندارد 85گانه اقدام کنند. موعد تحویل خودروها نیز 90 روز پس از تکمیل وجه اعلام شده است.

کوییک S‌ استاندارد 85گانه درواقع همان کوییک S‌ سابق است که الزامات جدید سازمان استاندارد به آن اضافه شده. این خودرو پیش‌ازاین با نام کوییک S‌ تیپ DA‌ شناخته می‌شد. افزودن چراغ‌های دی‌لایت و پوزیشن‌لایت ازجمله تغییرات این خودرو نسبت به کوییک S‌ ساده بودند. این خودرو 281 میلیون تومان قیمت داشت. مدتی بعد سایپا سنسور پایش فشار باد تایرها و سیستم کنترل پایداری را به این خودرو افزود و محصول خود را کوییک S‌ استاندارد 85گانه نام‌گذاری کرد. قیمت این خودرو نیز به 287 میلیون و 966 هزار تومان افزایش یافت که اکنون مجدداً شاهد افزایش قیمت آن هستیم.

منبع: دیجیاتو