به گزارش مسترتشخیص، شرکت بهمن موتور شرایط فروش آذرماه 1402 را اعلام کرد. در این شرایط فروش، مشتریان می‌توانند با مراجعه به عاملیت‌های فروش بهمن موتور در سراسر کشور، محصولات این شرکت را خریداری کنند. در شرایط فروش بهمن موتور ویژه آذرماه 1402، پیکاپ‌ها و وانت‌بارهای این شرکت قابل خریداری توسط مشتریان هستند.

قیمت کشنده FAW 460 از سوی گروه بهمن، حدود چهار میلیارد تومان اعلام شده است. موعد تحویل این کشنده نیز هفته دوم بهمن 1402 خواهد بود. این کشنده درحال‌حاضر تنها با رنگ سفید در اختیار متقاضیان قرار دارد. شرایط فروش سیباموتور از ساعت 10 صبح روز یکشنبه 19 آذرماه 1402 آغاز شده است و تا ساعت 16 روز شنبه 25 آذرماه 1402 ادامه دارد.

شرایط فروش کشنده فاو 460 در آذر 1402:

کشنده FAW 460 نسل جدید این خودرو است که تولید آن از هم‌اکنون توسط سیباموتور آغاز شده است. این کشنده از نوع تک محور است و نسخه جفت‌محور آن سال آینده به بازار عرضه می‌شود. انتقال قدرت در آن توسط گیربکس دستی ZF انجام می‌شود. این گیربکس 16+2 دنده را در اختیار راننده قرار می‌دهد.

همان‌طور که از نام کشنده فاو 460 مشخص است، پیشرانه این کشنده حداکثر 460 اسب‌بخار قدرت آزاد می‌کند. موتور این کشنده از نوع شش سیلندر خطی توربودیزل است که 11 لیتر حجم دارد. برخلاف بسیاری دیگر از کشنده‌های بازار، این موتور ساخت کامینز نیست و توسط شرکت چینی ووکسی ساخته شده است.

حداکثر گشتاور این موتور نیز 2200 نیوتن‌متر خواهد بود. دوربین 360 درجه، سیستم صوتی به همراه نمایشگر، رادار خط‌خوان، هشدار صوتی دنده عقب، یخچال، کتری برقی، کولر درجا، صندلی بادی راننده و شاگرد، گرم‌کن و سردکن صندلی راننده، تنظیم ارتفاع چراغ‌های جلو، تهویه مطبوع و آینه‌های جانبی برقی به همراه گرمکن بخشی از تجهیزات این کشنده جدید هستند.

منبع : دیجیاتو